Parametry techniczne zasilacza awaryjnego UPS AT-UPS1200R RACK

Jeżeli poszukuje się dobrego zasilacza awaryjnego w formie RACK, wtedy warto pomyśleć o opisanym przez nas modelu. Doskonale sprawdza się on w bardzo wielu nieprzewidzianych sytuacjach i korzysta z niego też sporo użytkowników. Zasilacz awaryjny UPS AT-UPS1200R RACK to sprzęt typy offline. Jego moc skuteczna wynosi 720W, a moc pozorna 1200VA.

Posiada on dwa interfejsy, czyli USB oraz RJ11, a także praktyczny wyświetlacz LCD, na którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące pracy akumulatora. Także model posiada mikroprocesorowe sterowanie oraz dwie przydatne funkcje, a mianowicie zimnego startu, czyli łatwego uruchomienia z baterii, a także funkcję AVR, która pozwala na automatyczne regulowanie napięcia, a także dzięki temu wydłużenie pracy z baterią w stanach podwyższonego albo obniżonego napięcia. Model posiada dwa bezobsługowe i wytrzymałe akumulatory w komplecie. Jego działalność może dojść nawet do kilkudziesięciu godzin w zależności od tego, jakie jest zapotrzebowanie na energię. W trybie pracy normalnym zasilacz awaryjny zajmuje się skutecznym filtrowaniem szkodliwych fal, natomiast jeśli przechodzi on w tryb pracy awaryjny, wtedy też następuje zasilanie falownika oraz prąd z baterii zasila filtry. Dzięki temu zasilaczowi będzie można efektywnie podtrzymywać funkcjonowanie innych urządzeń. Gdy zatem potrzebny jest zasilacz w formie RACK, wtedy opisany szczegółowo model UPS AT-UPS1200R jest bardzo atrakcyjnym wyborem, który dodatkowo nie jest zanadto dużym wydatkiem.

Zasilacz AT-UPS1200R przeznaczony jest do montażu w szafach serwerowych, teleinformatycznych oraz odpowiedzialny jest za awaryjne zasilanie umieszczonych w nim urządzeń.

Jesteś zainteresowany zakupem zasilacza AT-UPS1200R? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL – oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE oraz POMOC w doborze odpowiednich urządzeń do szaf RACK.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: video game | Thanks to seo, seo services and Etiketten drucken