Praktyczna szyna montażowa do szaf Rack 19” 600mm ARAS600

Przygotowanie systemów alarmowych wymaga nie tylko użycia dobrych kamer do monitoringu wizyjnego, ale również zastosowania różnego rodzaju rejestratorów cyfrowych DVR, central alarmowych zarządzających pracą podłączonych urządzeń, a także wydajnych serwerów, które służą do zbierania i przetwarzania danych.

Najwygodniejszym sposobem na przechowywanie tego rodzaju sprzętu w jednym miejscu jest wykorzystanie pojemnych i wytrzymałych teleinformatycznych szaf typu Rack, które gwarantują bezpieczeństwo i łatwy dostęp do urządzeń w niej umieszczonych.

Szafy rackowe pozwalają na szybkie i stabilne zainstalowanie wykorzystywanych urządzeń pionowo w sposób jedno nad drugim. Taka lokalizacja sprzętu umożliwia uzyskanie znacznej oszczędności przestrzeni i możliwości błyskawicznej modernizacji każdego z zastosowanych urządzeń wchodzących w skład instalacji.

Szyna montażowa do szafy rack 600m ARAS600 w NAPAD.pl

Do stworzenia dobrego systemu RACK, poza solidnymi szafami, niezbędne są również specjalne akcesoria takie jak wszechstronne szyny montażowe, które ułatwiają zręczny montaż urządzeń.

Szyna montażowa do szaf Rack 19” 600mm ARAS600 przeznaczona jest do zamontowania wraz z nią obudów RACK ARAD2, ARAD3, ARAD4. Szyna posiada godne zaufania mocowanie czteropunktowe doczołowe do szyn rackowych, które gwarantuje stabilność i zapewnia bezpieczeństwo zainstalowanego sprzętu.

Dobra szyna do szafy teleinformatycznej rack dostępna jest w kolorze czarnym, dzięki czemu z łatwością wkomponowuje się z kolorystyką szaf. Akcesorium wykonane jest z mocnej blachy o grubości 1 milimetra.

Dobra szyna rackowa do szafy teleinformatycznej ARAS600 w NAPAD.pl

Maksymalne obciążenie prezentowanej szyny to aż 60 kilogramów, a jej głębokość wynosi 450-558 milimetrów. Standaryzowana wysokość szyny wynosząca 1U gwarantuje kompatybilność z każdym urządzeniem o tożsamym rozmiarze.

Ponadto, producent szyny montażowej ARAS-600 dołącza do niej niezbędne akcesoria montażowe. Sama instalacja akcesorium jest bardzo prosta, szybka i nie wymaga dodatkowych środków ze strony użytkownika.

Gdy buduje się system alarmowy domu, czy firmy składający się z wielu urządzeń, warto zakupić praktycznie szyny montażowe do profesjonalnych szaf rack.

Więcej informacji na temat niezastąpionych akcesoriów do teleinformatycznych szaf Rack i systemów alarmowych znajdziesz w sklepie NAPAD.pl, który w swojej ofercie posiada najlepsze urządzenia do budowy systemów zabezpieczeń w niskich cenach.

Najlepsze akcesoria do szaf rack w niskich cenach w NAPAD.pl

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: video game | Thanks to seo, seo services and Etiketten drucken