Mocny zasilacz awaryjny RACK

Zasilacz awaryjny AT-UPS2000RT RACK

Dobranie odpowiedniego zasilacza awaryjnego to niezmiernie ważna sprawa. Trzeba pamiętać o tym, że jest to urządzenie, które w pełni powinno odpowiadać zapotrzebowaniu konkretnego użytkownika. Jeśli poszukuje się zasilacza online, który będzie wyposażony w dużą liczbę mocnych akumulatorów, w takim przypadku model UPS AT-UPS2000RT RACK będzie bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.

Zasilacz ten dodatkowo jest przeznaczony do składowania w systemie RACK, co jest dzisiaj często stosowane szczególnie w serwerowniach. Jakie parametry techniczne jest w stanie zapewnić to urządzenie? Przede wszystkim to zasilacz online, czyli będzie on pracował bardzo wydajnie, oferując natychmiastowe zasilanie energią odpowiedniej jakości, która będzie posiadała wybrane parametry. W zasilaczu awaryjnym zastosowano osiem bezobsługowych i szczelnych żelowo-ołowiowych akumulatorów, które są w stanie zapewnić zasilanie na kilka dni w zależności od tego, z jakim rodzajem zapotrzebowania na energię ma się do czynienia. Dodatkowymi atutami tego zasilacza jest jego interfejs RS232, USB, RJ11 pozwalający na podłączenie różnych urządzeń. Dostępna jest też łatwa i szybka wymiana baterii, co można dokonać samodzielnie. Wszystkiego dopełniają funkcje AVR przedłużająca żywotność baterii oraz funkcja zimnego startu, czyli uruchomienia bezpośrednio z baterii. Przedstawiony zasilacz będzie zatem bardzo dobrze sprawował się w przypadku dużego zapotrzebowania na dodatkową energię w przypadku braku zasilania, przepięć czy przeciążeń.

Zasilacz AT-UPS2000RT RACK odpowiedzialny jest za dostarczenie prądu w przypadku jego braku dla serwerów oraz urządzeń umieszczonych w szafach RACK.

Jesteś zainteresowany zakupem zasilacza AT-UPS2000RT RACK? Skontaktuj się z działem handlowym sklepu internetowego NAPAD.PL – oferujemy atrakcyjne RABATY CENOWE oraz POMOC w wybraniu odpowiednich urządzeń do zabezpieczenie zasilania w szafach RACK.

Koszyk sklepu internetowego NAPAD.PL

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: video game | Thanks to seo, seo services and Etiketten drucken